Dovoľte, aby sme Vám predstavili spoločnosť Hasco s.r.o.

Naša spoločnosť pôsobí v gastronómií na slovenskom trhu od roku 2002. Filozofiou našej spoločnosti je postarať sa o bezproblémový chod stravovacích zariadení našich partnerov a zbaviť Vás tak starostí o zaistenie stravovania pre Vašich zamestnancov.
V Banskej Bystrici prevádzkujeme tri prevádzky, ktoré sú známe svojou kvalitnou stravou, príjemným prostredím, rýchlou a milou obsluhou.
Chceli by sme Vám touto cestou predstaviť novú samoobslužnú jedáleň Fatra na Jegorovovej 37 v Banskej Bystrici, v ktorej sme skĺbili tradičnú domácu kuchyňu s rýchlym výdajom stravy. Denne ponúkame našim zákazníkom polievku a výber zo 6 denných menu za prijateľnú cenu, ktoré sa skladá z mäsitých, zeleninových a sladkých jedál. ktoré denne pripravujeme pre našich zákazníkov z najkvalitnejších čerstvých surovín.
Jedáleň je vybavená najmodernejšou gastronomickou technológiou.
Ponúka každy pracovný deň výber zo 6 menu s polievkou, zameriavame sa nielen na výdaj jedál v našej prevádzke, ale taktiež na rozvoz teplých jedál. Akceptujeme pri platbe všetky druhy stravných lístkov (gastrolístkov).

Naše služby

Jedáleň:

V našej reštaurácií ponúkame denne čersto pripravované menu z tých najkvalitnejších surovín. Aktuálne denné menu nájdete tu: aktuálne denné menu

Rozvoz jedál:

Chceli by sme upriamiť Vašu pozornosť najmä na rozvoz teplých jedál pre zamestnancov firiem a organizácií, zabezpečíme dovoz stravy na pracovisko alebo na Vami určené miesto v obedároch, várniciach alebo v jednorázových termoobaloch. Dovezieme Vašu objednávku – polievky, hlavné jedlá, šalátové misy, (podľa aktuálneho jedálneho lístka). Strava je dodávaná v súlade s platnými hygienickými normami, určená k priamej spotrebe.

Catering:

Na objednávku zabezpečíme Vašu firemnú, alebo rodinnú oslavu, v našich priestoroch alebo, pripravíme slávnostné studené misy, obložené chlebíčky a pod… Vhodné na rôzne spoločenské i firemné podujatia.